OGAN TEKNİK HAKKINDA

Ogan Teknik 2013 yılından beri, endüstriyel, denizcilik, demiryolu ve enerji uygulamaları için Heinzmann Analog ve Dijital Governor, motor güç yönetim sistemleri, çift yakıt kontrol sistemleri ve komple yakıt enjeksiyon sistemleri ile çok çeşitli aksesuar ve yardımcı ekipmanların yetkili distribütörüdür. Kapsamlı bir kritik parça envanterine sahip fabrika yetkili kanal ortağı olarak Ogan Teknik, denizcilik, ulaşım, endüstriyel motor ve türbin uygulamaları için yenilikçi cihaz ve sistem üreticisi Heinzmann Gmbh Group’u temsil etmektedir.

Tuzla / İstanbul’da stratejik bir konumda bulunan tesisimizde governor onarımları, mühendislik hizmeti, rekabetçi fiyatlar ve parça envanteri mevcuttur.

Ogan Teknik A.Ş 2015 yılından beri, Türkiye’de yer alan tüm Nabtesco müşterilerini destekleyen Köprü Üstü Manevra Sistemi, Dijital Regülatör Sistemleri, Pnömatik Manevra Sistemi için yetkili servis istasyonu olarak Nabtesco Corporation‘ı temsil etme ayrıcalığına sahiptir.

Ogan Teknik aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır :

  • Nabtesco’nun Parça ve Personel Servis merkezi,
  • Yedek parçalar, değiştirme kontrolleri, aktüatörler, regülatörler ve diğer motor/türbin bileşenleri için Heinzmann Distribütörü,
  • Dizel ve gaz motorları ve endüstriyel uygulamalar için Heinzmann – Regulateurs Europa serisi mekanik / dijital regülatörler, aktüatörler, valfler ve kontrol üniteleri için satış, onarım, bakım ve retrofit hizmetleri sağlayan tek yetkili servis merkezi,
  • Kontrol sistemleri ve gaz & dizel makinelerin motor bileşenleri için yükseltme, modernizasyon ve retrofit projeleri uygulayıcısı,
  • Denizcilik, petrol ve gaz, enerji üretimi ve proses endüstrileri gibi farklı uygulamalarda komple mühendislik ve destek hizmetleri sağlayıcısı.

Ogan Teknik, yenilikçi kontrol sistemi entegrasyonu ve izleme çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Eşsiz 7/24 servis teknik destek ve mühendislik hizmetlerimiz, Ogan’nın kontrol, izleme ve ölçüm sistemlerinizin yaşam döngüsü için ortağınız olmasını sağlar.

2023 © Telif Hakkı Ogan Teknik A.Ş.'ne aittir.